Woqod - Mobilya,Raf & Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | Sistem İnşaat A.Ş.
6
DEVAM EDEN PROJELER
, PROJE YÖNETİMİ
, PROJELER
/
Ekim 1, 2016

Woqod

PROJE DETAYLARI
Etiketler
, , , ,
Tarih
Ekim 1, 2016
S

istem İnşaat A.Ş. genel müteahhitlik hizmetleri vermenin yanı sıra, güncel olarak başta Katar olmak üzere farklı ülkelerde proje yönetim hizmeti de vermektedir.

Sistem İnşaat’ın şube ofisi olarak kurulan Sistem Middle East, Katar’daki proje ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

2016 yılından bu yana, yerel petrol-akaryakıt firmalarından Qatar Fuel’un iştiraki olan WOQOD ile çalışmalarını sürdürmektedir.

2016 yılında Woqod istasyonları ve sosyal alanları için mobilya, raf & endüstriyel mutfak ekipmanlarını genel merkezinde üreterek Katar Pazarı’na giriş yapan Sistem İnşaat, her bir projeyi sürecinin başından itibaren tasarım ve tasarıma uygun üretimi ile birlikte montaj ve kurulum süreçlerini koordine etmektedir.

2017 içerisinde Woqod adına kurumsal kimlik üretimi ve uygulamaları yapmaya başlayan Sistem İnşaat, alanında başarılı uygulamaları ve üst düzey profesyonel hizmetleri sayesinde Katar’da iş kapsamını ve proje hacmini günden güne genişletmeyi başarmıştır.

2016 ve 2017’de 11 adet raf ve mutfak ekipmanları, 1 adet kurumsal kimlik üretim ve uygulama projesi olmak üzere toplam 12 projeye imza atmıştır.

Bu rakam 2018 yılında, 11 adet raf ve mutfak ekipmanları projesi ve 9 adet kurumsal kimlik projesi olarak artış göstermiştir.

Katar’da süregelen yatırımcı ilgisi ile birlikte, Sistem İnşaat bu gelişimini Sistem Middle East ile 2019 yılında da geliştirmek için kendine yeni hedefler belirlemiştir.

Son olarak Doha’nın en prestijli bölgelerinden biri olan West-Bay bölgesindeki Onaizia istasyonu raf-mobilya, mutfak ekipmanları ve kurumsal kimlik işlerinin montajını gerçekleştirmekte olan Sistem Middle East, projeyi 2019 yılının Şubat ayı sonunda teslim etmeyi hedeflemektedir.