Woqod Petrol İstasyonu @ Al Aziziya - Açılış | Sistem İnşaat A.Ş.
Haberler_1_Al Aziziya Açılış
HABERLER
/
Aralık 31, 2018

Woqod Petrol İstasyonu @ Al Aziziya – Açılış

PROJE DETAYLARI
Etiketler
, , ,
Tarih
Aralık 31, 2018

W

WOQOD’un (Qatar Petroleum) 2018 planlaması içerisinde yer alan Al Aziziya istasyonu yılın son gününde, 31/12/2018 tarihinde açılmıştır. Bu istasyon ile birlikte WOQOD toplam istasyon sayısını 82’ye yükseltimiştir. 10000 m²’lik alanı aşan istasyon alanı toplam 8 adet pompa ile hizmet vermeye başlamıştır. İçerisinde araç yıkama, yağ değişimi ve bakımı, lastik tamiri ve araç bakım ürünlerinin satışını bulunduran Al Aziziya’daki WOQOD istasyonu bu anlamda komple bir hizmet sunmaktadır.

Kurumsal kimlik uygulamaları, mobilya-ekipman üretim ve montajını Sistem Reklamcılık A.Ş’nin üstlendiği projede, Sistem İnşaat sürecin başından sonuna kadar kapsamlı bir proje yönetim hizmeti sağlamıştır. Bu istasyon ile birlikte Sistem İnşaat, 2018 yılında toplam 10. istasyonunun uygulamasını tamamlamış ve ilgili istasyonların açılışlarına tanıklık etmiştir.

WOQOD CEO’su, Saad Rashid Al Muhannadi, WOQOD’un hizmet ağını 2019 yılında da genişletmeye yönelik çalışmaların artarak devam edeceğini ve 2020 yılının sonunda toplam 130 adet istasyona ait bir portföye ulaşmayı hedeflediklerini belirtmiştir.Haber ait resmi sayfayı ziyaret etmek için lütfen link’e tıklayınız.