TÜVTÜRK MUAYENE İSTASYON PROJESİ | Sistem İnşaat A.Ş.
TÜVTÜRK-1
Devam Eden Ticari Yapılar
, PROJELER
, TAMAMLANMIŞ PROJELER
/
Haziran 1, 2007

TÜVTÜRK MUAYENE İSTASYONU PROJESİ

PROJE DETAYLARI
Etiketler
, ,
Tarih
Haziran 1, 2007

2007 yılında özelleştirme kapsamında DOĞUŞ-AKFEN-TÜVSÜD konsorsiyomu tarafından 20 yıl süre ile devir alınan araç muayene istasyonlarının yenilenmesi projesinde firmamız tarafından 30 adet araç muayene istasyonu anahtar teslim olarak tamamlanmıştır.

İlgili istasyonlar;

Adana’da 4 adet, Urfa^’da 4 adet, Hatay’da 4 adet, Erzincan’da 1 adet, Erzurum’da 1 adet, Kırıkkale’ade 1 adet, Çankırı’da 1 adet, İstanbul’da 3 adet, Iğdır’da 1 adet, Gümüşhane’de 1 adet, Batman’da 1 adet, Bayburt’ta 1 adet, Mersin’de 1 adet, K.Maraş’da 2 adet, Ağrı’da 1 adet, Düzce’de 1 adet, Gölcük’te 1 adet, Samsun’da 1 adet, Gölcük’te 1 adet, Samsun’da 1 adet olmak üzere toplam 30 adet olarak tamamlanmıştır.

Ana taşıyıcı elemanları çelikten oluşan yapıların çelik elemanlarının tamamı kendi üretim tesisimizde üretilmiş ve kendi ekiplerimiz tarafından montajı yapılmıştır.Teknik ve altyapısı yoğun olan bu yapıların her birinin yapımı 60 ila 90 gün arasında sürmüştür. Bu kapsamlı projede yer alan yapıların tamamı 1 sene içerisinde tamamlanmıştır. 2017 yılı içerisinde bir dönem, 12 farklı istasyonun yapımı aktif olarak devam etmiştir ve bu dönemde Sİstem İnşaat’ın farklı lokasyonlarda organize olabilme özelliği tekrar gözler önüne serilmiştir.