Shell - Safety Day 2019 | Sistem İnşaat A.Ş.
Shell - Safety Day 2019-1
HABERLER
/
Mart 27, 2019

Shell – Safety Day 2019

PROJE DETAYLARI
Etiketler
, , ,
Tarih
Mart 27, 2019

 Shell – Safety Day 2019

Her sene düzenlenen ve firmamızda da gelenek haline gelen Shell’in dünya çapında işbirlikçileri ile kutladığı, 2019 yılı Safety Day’i (Emniyet Günü) birlikte bu sene belirlenen konuları kapsayacak şekilde genel merkezimizde kutladık.

Üst yönetimimizin sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik konularında verdiği mesajların ardından dış montaj birimimizin ‘’12 Hayat Kurtaran Kural’’ temalı videosunu katılımcılarla paylaştık.

Halihazırda inşaatı devam eden Akhisar Shell istasyonları ve Doha, Katar’daki montaj ekiplerimize canlı bağlantılar kurulmuştur. Şantiyelerimizde mevcut risklerin normalleştirilmeyerek, SEÇ ile ilgili bir çok yenilik yarattığımız konusunu görüştük ve görev alan taşeron firma çalışanlarını kendi çalışanımız gibi önemsediğimiz konusunda taşeron firma yetkililerinin görüşlerini aldık.

Yılın teması ile ilgili katılımcılar ile interaktif bir söyleşi gerçekleştirdik. Sunumların yanı sıra, katılımcı fikirlerini, önerilerini ve örneklerini dinledik.

Sistem Grup 2018 yılına ait iyileştirmeleri ve 2019 yılı için hedeflerimizden bahsettik.

Bu sene 14 çocuğumuz düzenlenen resim yarışmasına katılım sağladı. Her bir resmin ana konusu ve içerdiği mesajları, çizen çocuklarımızdan dinledik. Yarışma kapsamında bize ulaşan tüm resimler Sistem Reklamcılık fabrikalarında sergilenmeye devam etmektedir.