Shell Akaryakıt İstasyonları | Sistem İnşaat A.Ş.
1
PROJELER
, Tamamlanan Akaryakıt İstasyonları
, TAMAMLANMIŞ PROJELER
/
Ocak 1, 2018

Shell Akaryakıt İstasyonları

PROJE DETAYLARI
Etiketler
, , ,
Tarih
Ocak 1, 2018
S

Sistem İnşaat A.Ş. 2001’deki kuruluşundan bu yana akaryakıt sektörünün her alanında birçok anahtar teslim, yeniden yapım, tadilat projeleri tamamlamıştır ve bu sektörde ileri gelen firmalar arasında ilk sırada gelmektedir. Bu sayede yurtiçi-yurtdışı, birbirinden farklı ölçekteki firmaların ayırt etmeksizin tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

Kuruluş döneminden bu yana Shell ile birlikte oluşan güzel işbirliği günümüzde de devam etmektedir. Sistem İnşaat, bugüne dek 60’dan fazla anahtar teslim Shell akaryakıt istasyonu tamamlamakla birlikte 250 istasyona tadilat ve yenileme çalışmaları uygulamıştır.

Halihazırda, Akhisar bölgesinde iki adet anahtar teslim Shell istasyonunun inşaatı devam etmektedir. İlgili istasyonların tamamlanma tarihi Mart, 2019 olması planlanmaktadır.

Sistem İnşaat, anahtar teslim inşaat projelerinde Sistem Grup bünyesinde bulunan ve kurumsal kimlik sektöründe önemli bir yere sahip olan Sistem Reklamcılık, Sistem Mobilya-Raf Ekipmanları ve Ledeca firmaları ile entegre bir yapıda çalışarak, bir istasyonun önemli bir bölümünü kendi bünyesinde çözmeyi başarabilmesi şirketimizin tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir.