Hizmetler | Sistem İnşaat A.Ş.

Müteahhitlik Hizmetleri

Sistem İnşaat butik, orta ve büyük ölçekli projelerde, akaryakıt sektörü başta olmak üzere sektör ayırmaksızın bütün yapıların anahtar teslim inşası için genel müteahhitlik hizmeti vermektedir.

Çelik Üretimi

Kendi bünyesinde bulundurduğu imalathane ile proje bazlı hafif ve ağır çelik tasarımları, üretimi ve montajı gerçekleştirmektedir.

Proje Yönetimi

Uluslararası düzeyde, başta Katar olmak üzere Gürcistan, Romanya ve yeni pazarlarda inşaat işleriniz için proje yönetim hizmeti vermektedir.

Renovasyon Hizmetleri

Tüm sektörlerde yapıların yenilenmesi için gerekli çalışmalar karşılıklı görüşmeler ve kararlar doğrultusunda uygulanmaktadır.

Yapı Güçlendirme

Betonarme, çelik ve güncel teknolojiler ile mevcut ve ideal statik hesaplamaları sonucunda yapılarınızın gerekli güçlendirme ihtiyaçları yerine getirilmektedir.

Uluslararası Ulaşılabilirlik

Çeşitli Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu, Katar’da genel müteahhitlik ve proje yönetim hizmetleri sağlamaktadır ve Afrika’nın çeşitli ülkelerine çelik ihraç etmektedir. Tüm bölgelerde çalışma alanı yaratabilmesi Sistem İnşaat’ı firmaların tercih sebebi yapmaktadır.

Kurumsal Kimlik Projeleri

Sistem Grup iştiraklerinden olan Sistem Reklamcılık A.Ş. ile birlikte her sektörden önde gelen firmalara kurumsal kimlik yaratılması konusunda tasarım çalışmaları, üretimi ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Projelendirme Hizmetleri

Projelerinize optimum çözümleri sunmak amacıyla bünyemizde bulunan mühendis ve mimarlardan oluşan ekiplerimiz uygulama projelerini sahadaki detayları referans alarak üretime uygun hale getirmektedir.