Biz Kimiz | Sistem İnşaat A.Ş.

KURUMSAL PROFİL

2001 yılında Sistem Grup bünyesinde kurulan Sistem İnşaat A.Ş. anahtar teslimi akaryakıt istasyonları ve endüstriyel tesisler inşaatları yaparak çalışma hayatına başlamıştır.

Hizmet kalitesi, müşteri ilişkilerine verdiği önem, müşteri memnuniyeti için gece gündüz tanımayan çalışma süreçleri Sistem İnşaat’ı bugün artık özel projelere imza atan önemli ve aranan bir müteahhit firma konumuna getirmiştir.

Çalışma pazarını Türkiye ile sınırlı tutmayan Sistem İnşaat A.Ş. bugün Gürcistan, Azerbaycan, Moldova ve Romanya ve Katar’da bulunan branch ofisleri vasıtası ile bu ülkelerde de faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Çağın gerekliliklerini uzmanlık alanı olan inşaat sektörüne titizlikle uygulayan Sistem İnşaat  A.Ş. genç yönetici kadrosu, teknik altyapısı, tecrübesi ve işbirlikçi vizyonu ile uygulanması güç detaylar içeren projeleri hayata taşımaktadır.

Sistem İnşaat A.Ş. bünyesinde bulundurmuş olduğu Çelik konstrüksiyon üretim tesisi ile ana müteahhitlik hizmeti dışında ağır çelik konstrüksiyon imalat-montaj hizmeti ve proje yönetim hizmetleri de vermektedir…

VİZYON ve MİSYONUMUZ

Sistem İnşaat’ın temel amacı sürekli büyüyerek kendi sektöründe lider olmaktır.

Bu amaca ulaşmak için;

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamak ve her çalışanımızı mesleki anlamda yetiştirerek görevlendirmek, kaynakları en verimli ve etkin şekilde yöneterek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı olmak; Firmamızın misyonudur.

KALİTE ve SEÇG POLİTİKALARI

KATALOG